نظم نوین جهانی و استفاده از ابزارهای جنسی

نظم نوین جهانی و استفاده از ابزارهای جنسی

حجت الاسلام راجی مدیر اندیشکده راهبردی سعداء، به مسئله نظم نوین جهانی و استفاده از ابزارهای جنسی پرداخته است.

برای مقابله با کشورها و فروپاشی انقلاب‌ها

 چند نمونه را با هم مرور می‌کنیم:

 در سال ۲۰۰۲ سازمان سیا در همکاری با شین بث اسرائیل، فیلم‌های مستهجنی را از طریق ایستگاه‌های تلویزیونی فلسطینی در رام الله در جریان یکی از تهاجمات دوره‌ای اسرائیل به خاک فلسطین پخش می‌کرد تا جوانان فلسطینی را از درون تضعیف کند تا روحیه مقابله با اسرائیل و دفاع از کشورشان را نداشته باشند.

 در طول تهاجم سال ۲۰۰۳ [آمریکا به عراق]، سیا در نظر داشت یک فیلم مستهجن با حضور دو نفری که شبیه صدام حسین بودند، به عنوان راهی برای مشروعیت‌زدایی از دولت او تهیه کند.

 در اواسط دهه ۵۰، سیا یک فیلم مستهجن تولید کرد تا سوخارو، رئیس جمهور اندونزی را سرنگون کند.

 ایالات متحده در سال ۱۹۸۹ در حمله به پاناما، از پورنوگرافی به عنوان سلاح استفاده کرد.

 در سال ۱۹۷۴، سیا از پورنوگرافی برای منحرف کردن انقلاب کمونیستی در پرتغال استفاده کرد. آن‌ها کودتایی را با عنوان «دِایتا » در مزرعه‌ای در نزدیکی لیسبون طراحی کردند. به دلیل سیاست‌هایی که بیش از چهار دهه قبل بر پرتغال حاکم بود این کشور از هر تصویرسازی جنسی و بیشتر چیزهای وسوسه‌کننده عاری بود. همه فیلم‌های خارجی سانسور و صحنه‌های توهین‌آمیز بریده شده بود. همه کتاب‌های مدرسه به شدت اخلاق کاتولیکی را آموزش می‌دادند. پلیس ساحل، قوانین سختی را برای لباس شنا اعمال می‌کرد. اما در کمتر از دو سال و به واسطه «انقلاب آبی»، لیسبون از بدون جرم‌ترین شهر اروپای غربی به رده شهرهایی که بالاترین میزان جرم و جنایت، از جمله تجاوز جنسی به کودکان را داشتند رسید. پرتغال حتی از دانمارک که به عنوان مرکز پورن اروپا شناخته شد، پیشی گرفت.

 نتانیاهو می‌گوید اگر می‌خواهید تغییر رژیم در ایران را پیش ببرید، باید از فرستنده‌های بسیار بزرگ و بسیار قوی استفاده کنید و سریال‌هایی را به اقصی نقاط ایران بفرستید. زیرا این‌ها چیزهای خرابکارانه هستند و با تماشای آن جوانان و نوجوانان از سبک زندگی درون فیلم‌ها الگو می‌گیرند. دکتر جونز حتی علت شکست یکی از قهرمانان اسرائیلی را نیز از راه فریفتن جنسی می‌داند و نتیجه این شکست را خروج او از میدان و تضعیف اسرائیل می‌داند.

 جونز متعقد است نویسندگان، وکلا و سازمان‌های یهودی برای توسعه هرزه‌نگاری نامحدود در فیلم‌ها و جاهای دیگر مبارزه می‌کنند. آنها می‌دانند که پورنوگرافی برده‌داری است. پورنوگرافی حتی به عنوان یک ماده مخدر مضرتر از کراک محسوب است. یکی از متخصصان پزشکی به نام جفری ساتینوور از پرینستون اظهار داشت که پورنوگرافی “آنچه را هروئین نمی‌تواند انجام بدهد، انجام می‌دهد.”

 تحقیقات نشان داده است که پورنوگرافی در ابتدا افراد را به داشتن رابطه جنسی علاقه‌مند می‌کند، اما در نهایت روش طبیعی عشق ورزیدن را از بین می‌برد. برخی از جراحان مغز و اعصاب مانند دونالد ال. هیلتون از دانشگاه تگزاس حتی تا آنجا پیش رفته‌اند که گفته‌اند قرار گرفتن طولانی مدت در معرض پورنوگرافی می تواند باعث آسیب مغزی شود.

 صنعت پورنوگرافی سالانه ۹۷ میلیارد دلار درآمد دارد.

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*