گزارش سازمان سیا تقویت سید صادق شیرازی

گزارش سازمان سیا تقویت سید صادق شیرازی

افشاگری بی‌سابقه در باب حمایت آمریکا از سید صادق شیرازی حجت الاسلام راجی در سخنرانی خود به سندی عجیب در باب «گزارش سازمان سیا و پیشنهاد تقویت سید صادق شیرازی» اشاره نمودند که در ادامه تصاویر و متن pdf تقدیم می شود.

افشاگری بی‌سابقه در باب حمایت آمریکا از سید صادق شیرازی

هفت توصیه برای نابودی انقلاب اسلامی/ سیدصادق شیرازی، مهره آمریکا برای نابودی حکومت اسلامی ایران

ردپای سید صادق شیرازی در برنامه های آمریکا برای نابودی ایران

حجت الاسلام راجی در سخنرانی خود به سندی عجیب در باب «گزارش سازمان سیا و پیشنهاد تقویت سید صادق شیرازی» اشاره نمودند که در ادامه تصاویر و متن pdf تقدیم می شود.

 

اسکات مودل، مدیر عامل گروه راپیدان (تحت نظارت کمیته امورخارجه مجلس نمایندگان)، و مشاور ارشد فرماندهی عملیات ویژه ایالات متحده در امور مالی مربوط به مبارزه با تهدیدات مربوط به گروه های تروریستی خاورمیانه و حامیان تروریسم است.

وی در گزارش خود که در تاریخ ۱۶ فوریه ۲۰۱۷ تحت عنوان آینده سیاست آمریکا در قبال ایران (The Future of U.S. Policy Toward Iran) منتشر شد، به برنامه ای برای مبارزه با ایران می پردازد.

در این گزارش پنج صفحه ای که شامل هفت توصیه است؛ به نقاط مهمی که آمریکا را امیدوار به از بین بردن حکومت ایران می کند، اشاره شده است.

براساس این گزارش، ششمین توصیه مودل تقویت حوزه علمیه نجف و قراردادن آن در مقابل حوزه علمیه قم است. هم چنین توصیه شده تا با تقویت افرادی که در مقابل آیت الله خامنه ای قرار دارند، جمهوری اسلامی ایران را ساقط کرد.

مشاور ارشد فرماندهی عملیات ویژه ایالات متحده در امور مالی مربوط به مبارزه با تهدیدات مربوط به گروه های تروریستی خاورمیانه و حامیان تروریسم، به طور صریح، نام فردی را به عنوان گزینه تقویت برای مقابله با رهبر انقلاب اسلامی ایران و نیز مجری سیاست های آمریکا می آورد.

This should involve the promotion of the most prominent and revered figures in Iran such as Ayatollah Shirazi and others (who are against Khamenei) and in Iraq who support more tolerant and less militant and politicized forms of Shia Islam. Iran is aggressively involved in a soft war to undermine support for Sistani and other Grand Ayatollahs likely to replace him.

متن فوق، بخشی از آن سند است که ترجمه آن چنین است: «[در این راستا باید] ارتقای چهره های سرشناس و مورد تکریم مانند آیت الله شیرازی و دیگران [مخالفین خامنه ای] در ایران و حمایت از گروه های سازگار و شبه نظامی و سیاسی شیعی در عراق نیز صورت بگیرد.
ایران به شدت درگیر جنگ نرم است تا با حمایت خود از سیستانی و دیگر مراجع ، او را تضعیف کند تا احتمالا آن ها را جایگزین او کند».

 

دریافت فایل pdf سند:    HHRG-115-FA00-Wstate-ModellS-20170216

تصویرصفحات سند:

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*